DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

Zordame


Vítám Vás na stránkách chovatelské stanice Zordame.Jmenuji se Krystyna Kubiszová a v letošním roce jsem založila tuto chovatelskou stanici,abych se mohla oficiálně věnovat chovu trpasličích pinčů.Odchováváme pouze štěňátka s PP!

Proč Zordame a proč zrovna pinčové?
Od malička jsem vyrůstala mezi zvířaty,doma jsme měli psy,kočky,krávy,prasátka,slepice....no prostě vše co lze najít na vesnici.
Kdysi v dávnověku to byl německý ovčák Šarik,později kříženec Míša..Mým prvním vlastním pejskem byl kříženec knírače Nero,se kterým jsem začala cvičit na cvičáku v Třinci.Později k němu přibyl kříženec špice Sagar,se kterým jsem začala cvičit  tehdy ještě skoro neznámý sport agility.
Později jsem dostala od kamaráda fenečku trpasličího pinče Megí a ta si nás naprosto všechny podmanila a omotala kolem prstu.Tedy spíše kolem pacičky!Bohužel Nero ani Sagar už nejsou mezi námi,dokonce i Megí už je za duhovým mostem,nicméně psi a to nejen pinčové mě provázejí i nadále..
Proč zrovna Zordame?
Když jsem vymýšlela název CHS chtěla jsem,aby to nebyl "jen" název,ale aby v sobě nesl kus mého života a něco symbolizoval...
Je to spojení jmen dvou zvířat,dvou kamarádu,kteří mě provázeli čast mého života a na které se prostě nedá zapomenout..


 
ZORDA a MEG